בד ריפוד קורדרוי | בדי ריפוד רפאל ייבוא טקסטיל TLV

כשמדברים על בד קורדרוי לרוב האסוציאציה האוטומטית שלנו תיקח אותנו היישר למכנסיים והג'קטים של שנות ה-60 או ה-70, אך מאז שנים אלו השימוש בבד התפתח, השתדרג ותפס נופך משמעותי בעולמות העיצוב השונים - כולל בתחום עיצוב הבית והפנים. בד הקורדרוי הוא בד שארוג באופן מסיבי, ולאחר האריגה הוא נחתך לרוחב הפס הרצוי כדי לייצר את המראה והטקסטורה הייחודיים שלו - אלה שכולנו מכירים.

בכל מה שקשור לשימוש בבד הקורדורוי כחלק מעיצוב הבית, יש לבד זה הרבה מאוד יתרונות - מחירו נוח, הוא עמיד (בין השאר בגלל שהוא עשוי מכמות רבה של סיבים), מגיע במגוון צבעים, קל לתחזוקה, מתנקה בקלות - ולכן השימוש בו כחלק מעיצוב הפנים וריפוד הרהיטים השונים בבית הוא רחב, מגוון ומלא בסטייל.

טקסטורת הבד הייחודית גורמת למעצבים רבים להשתמש בבד זה יותר ויותר כחלק מהפוקוס העיצובי שלהם בעיצוב פנים. זאת מפני שמעבר ליתרונות הפרקטיים הרבים שלו, הוא מוסיף לבית מראה בעל אופי מיוחד שאי אפשר להתעלם ממנו, ומכניס לתוכו הרגשה חמימה ונעימה. הקורדרוי גם נותן אלמנט "רטרו" לעיצוב הבית, וכשמשתמשים בו בצורה נכונה, הוא יכול ליצור אווירה וסגנון משודרגים, מיוחדים - וכאלה שבסופו של יום - אי אפשר להתעלם מהם. לכתבה המלאה

קרא עוד

מוצרים משוייכים