טיפים לעיצוב סלון בהתאמה אישית

החלל המשפחתי והחם ביותר בבית הוא הסלון, והרכיב המשמעותי ביותר בסלון הוא הספה ומערכת הישיבה. כיום קיים מגוון רחב של סוגי ספות, מערכות ישיבה וסוגי סלונים שונים.

החלל המשפחתי והחם ביותר בבית הוא הסלון, והרכיב המשמעותי ביותר בסלון הוא הספה ומערכת הישיבה.

כיום קיים מגוון רחב של סוגי ספות, מערכות ישיבה וסוגי סלונים שונים. האם אתם רוצים להשתמש בדגם המסורתי של 2+3, ספת שזלונג, או אולי בכלל ספא וכורסא אחת?

ההיצע הרחב פותח את העיניים לסוגי עיצוב שונים, אך גם עלול לבלבל אותנו מעט, ולכן חשוב לשים לב לכמה נקודות שיעשו הבדל של שמיים וארץ בין עיצוב מוצלח, לאחד שעשוי לא לענות על הצרכים והרצונות שלנו באופן מלא. אז למה צריך לשים לב?

שימו לב לגודל הסלון

גודל הסלון הוא נקודה שחשוב להתייחס אליה. הספה היא לרוב אלמנט משמעותי וגדול בסלון. אם חלל החדר לא מאוד גדול יהיה כדאי להתאים את גודל הספה כך שלא יווצר כובד בחלל הבית.

חשבו על אופי הבית והמשפחה שלכם

הסלון, ולכן גם הספה, חייבים להתאים לאופי הבית שלכם ולהתנהלות חיי היומיום בו. למשל - האם יש לכם ילדים קטנים בבית? אם כן, כדאי לשקול בד ריפוד סינטטי שיימנע כתמים בספה.

האם אתם זוג נקי שלא חושש מהכתמת הספה? תוכלו לבחור בבד בהיר שיתן לסלון מראה בהיר ומואר.

התאימו את הספה לשאר הריהוט והפריטים בסלון

שימו לב לשאר הפריטים והריהוט בסלון שלכם. בהתאם אליהם תוכלו לעצב את הספה שלכם, ולהוסיף לה אלמנטים שמתקשרים עם שאר הפריטים בחדר.
תוכלו למשל להתאים את סגנון התפרים של הספה, להוסיף כיווצים בבד שיוסיפו לריפוד הספה מראה יוקרתי או לעצב באופן דקורטיבי את הרגליים, הידיות והמשענת.
תוכלו להחליט באיזה חומרים להשתמש כך שייתכתבו עם שאר האלמנטים העיצוביים בחדר - אולי תרצו להוסיף לספה רגליים מעץ טבעי, רגליים מוזהבות או אולי בכלל בצבע נקי ושחור?

 

החליטו על צבע, דוגמא וטקסטורה של הבד

 

לצבע ולטקסטורת הבד יש השפעה גדולה מאוד על המראה הכללי של התוצר הסופי. נסו לחשוב על פלטת הצבעים הכללית של הסלון שלכם ולהתאים את צבע הספה לפלטת הצבעים שבחרתם.
תוכלו לשחק גם עם דוגמאות ומרקמי בד שונים. כדי להגיע לתוצר שקולע באופן המדוייק ביותר לסגנון שלכם. אין פה נכון או לא נכון - זה לחלוטין תלוי בטעמכם האישי.

לצפייה במגוון רחב של בדי ריפוד איכותיים לחצו כאן.

אין דבר נעים יותר מחלל שמותאם בדיוק לצרכים שלך, ריהוט המייצר את האווירה המושלמת - בדיוק זו שאתם מחפשים. הידיעה שהבית שלנו מעוצב על פי טעמנו האישי ובפרט הספה בסלון המכילה את הנגיעות העיצוביות שאנו אוהבים

תגיות מקושרות