הרהיטים הטרנדיים ביותר לשנת 2020

כידוע בעולמות העיצוב והאופנה בכלל, ובעולם עיצוב הפנים בפרט - כשמגיעה שנה חדשה נכנסים יחד איתה גם שלל טרנדים חדשים, סגנונות עיצוב, סוגי פריטים שונים, ריהוט וצבעים שמקבלים דגש מיוחד. שנת 2020, כשנה שפותחת בפנינו עשור חדש, מעמידה בפנינו מגוון רחב ויצירתי של סגנונות עיצוב וריהוט נפלא שלא נוכל להתעלם ממנו. אז במה צריך להתעדכן? איזה רהיטים חדשים נכנסים ממש עכשיו לעולם עיצוב הפנים? ומה היא הצבעוניות המאפיינת אותם? תנו לנו לספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת:

רהיטים "צ'אביים"

אולי זה חלק מעידן ה-ME TOO שהעלה בקרב הציבור הרחב את המודעות של קבלת נשים וקבלת הגוף הנשי על כל גווניו, ולמען האמת - אולי גם לא. אבל אין ספק שהשנה נראה בנוף העיצובי רהיטים "בעלי קימורים" ובעלי קווי עיצוב עגלגלים. הסגנון העיצובי של פריטי ריהוט עגלגלים שכאלה יוצר להם אווירה מזמינה, ייחודית ומחבקת שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה.

להכיר סגנונות בעיצוב יעזור לנו לעשות את הבחירה הנכונה כאות הזדהות ויגרום לנו להרגיש שלמים עם העיצוב שנבחר לבית

ראשי מיטה

ראשי מיטה הופכים את חדר השינה לחלל מפואר מצד אחד, ומזמין, עוטף ונעים מצד שני. הוא מאפשר למיטה לתפוס מקום משמעותי בחלל החדר - וזוהי הרי מטרה נעלה כשמדובר בחדר השינה שלנו, במקום המפלט שלנו בסופו שך כל יום ארוך.

אם אתם במקרה נבהלים מהדרמטיות של ראשי מיטה - אל. הם כבר מזמן הפכו להיות פריט שניתן לרפד בהתאמה אישית ולהעביר דרכו את הסגנון והטעם הייחודיים שלכם.

את ראש המיטה אפשר לרפד במגוון בדים שייתנו לחלל את האווירה שבה אנחנו מעוניינים, את הגוונים שאנחנו אוהבים ואת הסגנון העיצובי שלנו.

למשל - תוכלו לרפד את ראש המיטה בבד בעל סגנון קטיפתי, בבד עם דוגמא ייחודית או בבד שייצור אווירה רכה ונעימה.

שימוש בבדי קטיפה - יצירת מראה חלק ונקי

שימוש בבד קטיפה לריפוד - זה לא טרנד חדש, ובשנים האחרונות הוא נמצא בשימוש נרחב יותר ויותר, אבל גם השנה הוא לא זז הצידה, ונשאר בקדמת הבמה.
הקטיפה הוא בד שמושך את העין והשימוש בו יכול ליצור חלל בולט וייחודי בטוב טעם. רוצים לקרוא עוד על קטיפה ועל השימושים השונים בה כחלק מעיצוב הבית? הרחבנו על בד הקטיפה ממש פה.

תגיות מקושרות