בדי ריפוד כך תבחרו נכון - חלק ב'

אחרי שעברנו על מספר נקודות בסיסיות שכדאי לחשוב עליהן כשבוחרים בד ריפוד בכתבה הקודמת, נמשיך עם נקודות חשובות וטיפים נוספים בחלק ב'.

אז האם אנחנו מעוניינים בבד חלק או בד בעל טקסטורה ודוגמאות?

לספות גדולות או לחילופין כל ריהוט גדול אחר לרוב יתאים יותר בד חלק, ולריהוט קטן יותר (כמו למשל כורסא או כיסא מרופד) יתאים יותר ריפוד בעל טקסטורה, דוגמאות ומרקמים.

כן כדאי לקחת בחשבון, שאם  אתם מתכננים לארח הרבה אנשים על הספה הגדולה שלכם (ולכן הסיכוי לכתמים גובר) אולי כדאי לחשוב על בד מעט כהה יותר, כזה שמתנקה בקלות או אולי אפילו בד עם דוגמא עדינה כלשהי כדי שתסתיר מעט טוב יותר את הכתמים העתידים לבוא.

 

האם יש בעלי חיים ו/או אנשים עם אלרגיות בבית?

זה אולי נשמע טיפ קטן ולא משמעותי, אך לא פעם כשאנו רואים חתיכת בד קטנה ומנסים להסיק ממנה מסקנות לגבי סלון שלם, קשה להבין עד הסוף איך הבד הולך להיראות על הריהוט.

בזמן בחירת הבד בקשו תמיד לראות את הבד בחתיכות גדולות יותר מהמקובל כדי שתצליחו להתרשם באופן יותר מדוייק לגבי המראה הכללי שלו.

הקפידו לבחור את הבד אחרי שראיתם אותו בחתיכה גדולה

 

זה אולי נשמע טיפ קטן ולא משמעותי, אך לא פעם כשאנו רואים חתיכת בד קטנה ומנסים להסיק ממנה מסקנות לגבי סלון שלם, קשה להבין עד הסוף איך הבד הולך להיראות על הריהוט. בזמן בחירת הבד בקשו תמיד לראות את הבד בחתיכות גדולות יותר מהמקובל כדי שתצליחו להתרשם באופן יותר מדוייק לגבי המראה הכללי שלו.

תגיות מקושרות