בדי ריפוד - כך תבחרו נכון - חלק א'

רוצים לעצב מחדש את הסלון? אולי לתקן ולרפד מחדש ריהוט קיים? לקנות ספה חדשה? אנחנו רוצים לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר לבחירת בדי ריפוד שיתאימו בדיוק לטעם ולצרכים שלכם. אספנו עבורכם מספר נקודות שכדאי לזכור לפני קניית בד ריפוד.

רוצים לעצב מחדש את הסלון? אולי לתקן ולרפד מחדש ריהוט קיים? לקנות ספה חדשה?

אנחנו רוצים לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר לבחירת בדי ריפוד שיתאימו בדיוק לטעם ולצרכים שלכם.

אספנו עבורכם מספר נקודות שכדאי לזכור לפני קניית בד ריפוד. הן יעזרו לכם לקחת את ההחלטה הנכונה עבורכם בהתאם לצרכים שלכם ולטעמכם האישי. הנה אנחנו מתחילים:

 

1. קביעת תקציב

קביעת התקציב היא חלק משמעותי, וזהו השלב הראשון איתו כדאי להתחיל את תהליך הבחירה והעיצוב. יש כל כך הרבה אופציות שונות לבדי ריפוד שונים, כך שמראש כדאי לתחום את מנעד התקציב שלכם ולחסוך לעצמם התלבטויות מיותרות בהמשך התהליך. מגוון הבדים כיום הוא רחב מאוד, ותוכלו למצוא הרבה בדים במחירים נוחים ונגישים. בנוסף, אין שום סיבה שתוותרו על מראה יוקרתי אם אתם  מחפשים אחד כזה. תוכלו למצוא גם בדי קטיפה, למשל, במחירים נוחים. ראו: בד קטיפה מדגם קווארץ

 

2. אופן השימוש בריהוט המיוחד

שאלו את עצמכם שאלות בנוגע להתנהלות היומיומית בבית - איפה הריהוט נמצא? האם יש ילדים והמולה סביב הריהוט שבחרתם לרהט? האם יש סיכוי לכתמים רבים על הריהוט?

הדרך בה אתם מתכננים להשתמש בריהוט אותו תרפדו תכתיב באופן כזה או אחר את הבחירה שלכם בסוג הבד. כלומר, אם אתם רוצים לרפד את הספה בסלון ולרוב הילדים משתוללים שם, או אם תרצו לארח בסלון ארוחה לחברים ויישפך יין על הספה - בד בהיר שלא מתנקה בקלות, יהיה פחות מתאים.

יש מגוון רחב של בדים שמתאימים לחדרים בהם השימוש הוא נרחב. איזה בדים למשל? בדים בשילוב צמר או מיקרופייבר, בדים העשויים מבדי פוליאסטר המיוצרים בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות ייעשו את העבודה - הם מתנקים יחסית בקלות ולא קשים לתחזוק. בנוסף, בדים כהים יותר תמיד יהיו פחות בעייתיים מהבחינה הזו, כי לא רואים עליהם כל כתם קטן. תחשבו מהי מטרת הרהיט עבורכם ואיך הוא ישתלב בחלל מבחינת היומיום בבית.

 לדוגמה בד ג'וי העשוי מבד פוליאסטר שדוחה נוזלים ברמה אבסולוטי 

 

3. בחירת צבע בד הריפוד

האם אתם רוצים שהריהוט אותו אתם מרפדים יהיה בולט או שדווקא ישתלב בחלל ללא תשומת לב מיוחדת? צבע הבד יכול לחולל שינוי דרמטי לחלל, ולכן בחירת צבע נכונה יכולה לעשות את כל ההבדל.

תוכלו לבחור לספה, למשל, בעלת צבע בולט שתייחד את החלל אותו אתם מעצבים ותיתן לו ייחודיות ואמירה אישית. צבעי מה עלול להיות החיסרון? לפעמים מורכב יותר לשנות או לעצב מחדש חלל שעוצב

תחת פלטת צבעים ייחודית.

התחילו לענות לעצמכם על השאלות החשובות האלה. אתם עוד לא בטוחים? אל דאגה, יש לנו עוד נקודות נוספות עבורכם. כולן יופיעו בחלק ב' של הכתבה.

תגיות מקושרות