בדים יוקרתיים של המותג Zimmer & Rohde

מותג צימר אנד רואד

הבדים היוקרתיים של צימר אנד רואד מככבים ברחבי אירופה, ומה מייחד אותם? נספר לכם בכתבה הבאה ונציג בפניכם שילובים של בדי ריפוד ווילונות מרשימים

רקע

בניהול משפחתי מזה ארבעה דורות חברת Zimmer+Rohde הינה יצרנית טקסטיל מובילה אשר נוסדה בשנת 1899 ובסיסה באירופה. מסורת בשילוב עם ניסיון ומוניטין מביאים לעיצוב חדשני וכובש. מחלקת העיצוב מיישמת רעיונות במיומנות ומשתמשת בחומרים הטובים ביותר לייצור בדים ארוגים באיכות הגבוהה ביותר. הקו המנחה בעיצוב הוא כיבוד המורשת של האומנות הוותיקה משנות ה-20, תוך כדי התקדמות לעתיד, לחקור טכניקות חדשות ולהגשים חלומות. עם חברות בת בניו יורק, פריז, מילאנו, לונדון, דובאי והונג קונג, האיכות של Zimmer + Rohde ידועה בכל העולם

מצעד הבדים הטרנדיים לשנת 2024

 

בדים בעיצוב משולשים 

TRIANGLES | 10964

בהשראת האמנות המופשטת של הקונסטרוקטיביזם, פסים אלכסוניים עם מוטיבים של משולשים משתלבים יחד כדי ליצור עיצוב שובה לב. עיצוב גיאומטרי הכולל מוטיבים אשר תפורים בעבודת יד, מוסיפים אפקט מקליל עם המרקם על בסיס הפשתן.

כל פרט של הרקמה המורכבת הזו משדרת אהבה לאומנות טקסטיל. משולשים היא אמירה בולטת, הבדים המרהיבים יכולים לשמש כבד וילון, כריות נוי או כחיפוי קיר

הפשטה - Abstraction

 

TANGARA | 10965

קולקציית TANGARA מעיפה אותנו לעולם צבעוני של הפשטה. עיצוב ההדפס של המודרניזם על גבי בד על בסיס פשתן אוורירי, מציג צבעים רעננים, מלאי חיים מטהרת האדמה. עיצוב גיאומטרי שובב משלב קומפוזיציה דינמית המקרינה אנרגיה וטְרִיוּת.

עיצוב המולטיקולור מיוצר באמצעות טכנולוגיית הדפסה דיגיטלית בתלת מימד החוסכת משאבים ושומרת על הסביבה.
בד ה-TANGARA הדקורטיבי משתלב בצורה מושלמת עם בד הריפוד TAGRAMO, יוצר אחדות של צבע ועיצוב.

למעבר לקולקציית TANGARA

קולקציית TAGRAMO

 

TAGRAMO | 10966


בד ריפוד מופשט אשר שואב השראה מהפשטות הנשגבת של קו וצבע, שפת העיצוב של המודרניזם. אריגה יוקרתית מעוצבת בהשראת הטקסטורה מעולם הביגוד עם משחקי קומפוזיציות אשר מביאים למימד נוסף הבא לידי ביטוי בצורות גאומטריות מרשימות.

שילובי הצבעים והפרופורציות מביאים לתחושה של תנועה וקצב.

בד TAGRAMO יהפוך כל רהיט ליצירת אמנות דינמית והוא משתלב בצורה מושלמת עם הבד הדקורטיבי TANGARA, אשר יחד יוצרים אחדות של צבע ועיצוב.

למעבר לקולקציית TAGRAMO

Zimmer + Rohde מעצבים מסורת ומורשת יחד עם חדשנות כבר יותר ממאה שנה

ELSWORTH | 10962

 

הקסם באריגת בד הג'קארד מקולקצייה זו מאופיינת בקומפוזיציה פשוטה אך אקספרסיבית מאוד בצורות הגיאומטריות הטמונות בו.

ניגודיות מלבנית בצורות אשר יוצרות עיצוב מהפנט. הצבע הניטרלי יותר מבוסס על פלטה בספקטרום טבעי של עץ, חול ואדמה, גוונים המשולבים עם לבן שמנת.

הצבע המונוכרומטי הבולט מרוכך עם הדגשות של פיגמנט אוכרה.

לצפייה בקטלוג ELSWORTH 

עיצוב שופע מהבד לחלל

 

ELSWORTH הוא בד מאוד תכליתי וניתן לשלב אותו בצורה מושלמת עם הקולקציות

ANTONI

PANAMA WOOL FR

INFINITY BOUCLÉ

תגיות מקושרות