איך לבחור בד מתאים לבע"ח - המדריך המלא

בדים מותאמים לבע"ח

בחירה בבד ריפוד המתאים ביותר לבתים עם חתולים וכלבים יכולה להוות אתגר. זה מתחיל מהשיער הנושר שחיות המחמד שלנו משאירות על הרהיטים שלנו, וממשיך לאלרגיות ורגישויות אשר גורמות לגירודים ואי נוחות לבעלי החיים.

רקע

יש משמעות רבה לעמידות הבדים עבור בתים עם בעלי חיים. זה מתחיל מלעיסות והוזלת ריר, וממשיך לשתן, צואה והקאות. לכן סוג בד הריפוד שיבחר ע"י בעלים של חיית מחמד יעזור לקבוע באיזו נוחות הבעלים וחיות המחמד יוכלו לחלוק איתם את אותו החלל והרהיט.

אריגים הדוקים עמידים יותר מאשר אריגים רחבים והם לא נוטים להתפרק ולהישחק באותה קלות.

בחירה בבד ריפוד ידידותי לחיות מחמד

אחת הנקודות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים בד ריפוד ידידותי לחיות מחמד היא אטימות האריגה. ככל שהאריגה הדוקה יותר, כך יהיה קל יותר להסיר שיער נושר והשיער לא ישקע בתוך האריגה ויהיה עבורכם יותר קל לנקות באמצעות שאיבה עדינה. נוזלים בדרך כלל מתגבשים לפני שהם נספגים בבד, מה שמקל על הניקוי שלהם כל עוד הניקיון מתבצע באותו הרגע, אך עדיין ההמלצה היא לבחור בבד דוחה נוזלים וכתמים. אריגים הדוקים עמידים יותר מאשר אריגים רחבים והם לא נוטים להתפרק ולהישחק באותה קלות.

חשוב לדעת

בדים מוגנים לחיות מחמד צריכים להיות עמידים במיוחד. עמידים בפני נוזלים וכתמים ואטומים לסימני תפרים שיכולים להיפרם על ידי שריטות. למרות שזה אולי נראה כאילו ששום דבר לא נשאר נקי ושלם כשיש לך חברים פרוותיים בבית, תודות לטכנולוגיה של היום ישנם בדים המיועדים לבעלי חיים וכל מה שאתם צריכים זה לוודא שיש סימון יצרן למוצר המאשר שהבד מתאים לבע"ח.

אם אתם בעלים של חתולים אז עוד נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון - חתולים נוטים פחות לשרוט קטיפה מכיוון שהם לא אוהבים את איך שזה מרגיש מתחת לציפורניים שלהם, אז רצוי עבורכם ללכת לכיוון של קטיפה או בדים עם מגע קטיפתי.

מאילו חומרים כדאי להימנע?

הימנעו מחומרים כמו שניל, כותנה, טוויד ומשי אשר ניתנים להיתפס בקלות על ידי ציפורני החתול או הכלב.

עור - רהיטים המיוצרים מעור בהחלט אלגנטיים, רכים ועמידים, והם אינם סופגים ריחות ושיער של חיות מחמד. אך זה לא בהכרח החומר הטוב ביותר לחתולים וכלבים ואף לעיתים עור מהווה מטרה לגירודים בציפורני החתול אם אין מוקד אחר טוב יותר לגירוד על ידם בסביבת הרהיט.

העור נשרט בקלות, וברגע שציפורני חיות מחמד פוגעות בעור, החומר לא יהיה אותו דבר וגם לא יראה אותו הדבר שוב. ניתן לתקן רהיטי מעור, אבל זה בדרך כלל תהליך בן שמונה שלבים וגם לאחר כל העבודה הזו, הוא לעולם לא יראה טוב כמו כשרכשתם אותו.

עוד טיפ אחרון

עליכם לוודא שהמוצר שתבחרו מסומן בהוראות הניקוי באות W . המוצרים הללו ניתנים לניקוי באמצעות נוזלים וחומרי ניקוי המיועדים לבדים ללא פגיעה בצבע ובמרקם של הבד. מומלץ גם שהבד יהיה ניתן לכיבוס כך שתוכלו לבצע ניקיון מקיף לריפודים מבלי להיות מוגבלים.

 

 

קולקציות הבדים המותאמים לבעלי חיים

רשימת הבדים שלנו המותאמים לבעלי חיים

בד מיורקה – בד ריפוד אריג בסגנון שתי וערב מודרני, מותאם במיוחד לבע"ח, דוחה נוזלים וכתמים ומגיע עם אחריות יצרן ל-3 שנים.

בד קליפסו – בד ריפוד אריג במראה עשיר, מותאם במיוחד לבע"ח, דוחה נוזלים וכתמים.

בד ווג – בד ריפוד קטיפתי רך ונעים למגע, מותאם במיוחד לבע"ח, דוחה נוזלים וכתמים.

בדי סנברלה – בדי ריפוד יוקרתיים של המותג הצרפתי Sunbrella , מיוצרים בארה"ב עם פיתוח טכנולוגי מיוחד וייחודי לעמידות הבדים. הם מותאמים במיוחד לבעלי חיים והם קלים לניקוי ותחזוקה השוטפת בכך שהם דוחי נוזלים וכתמים, וגם ניתנים לניקוי באמצעות אקונומיקה ויש עליהם אחריות ל-5 שנים.

לכל שאלה והתייעצות בבחירות, אנחנו זמינים לתת לכם שירות

לשעות הפעילות ויצירת קשר

 

 

 

 

תגיות מקושרות