איקבנה

בד ג'קארד באריגה עשירה ויוקרתית עם טקסטורת עלים מבית המותג סנברלה 5 שנות אחריות יצרן, דוחה כתמים ונוזלים, כביס ועמיד לשמש ושאר תנאי מזג האוויר מתאים לריפוד ספות, כורסאות, ראשי מיטות, כסאות והדומים, וילונות

התמונות באתר נועדו לצורך המחשה בלבד

כמות להזמנה (מטר):
  • הרכב: 100% אקריליק
  • משקל גרם למטר רץ: 680
  • חוזק משיכה: 4-5
  • רוחב הבד (ס"מ) :140

בדי Sunbrella מצופים בגימור מיוחד וייחודי אשר מסייע להם להיות עמידים בפני מים וכתמים, עמידות לכל תנאי מזג האוויר, הם אינם סופחים אבק ועובש, אנטי בקטריאליים וקורוזיה, וחסינים לאש. מתאימים לרהיטים מרופדים אך גם לפריטים נשלפים כגון כיסויי כריות ועוד. ניתן לנקות את הבדים באמצעות מטלית לחה עם סבון נטרלי או לחילופין ניתן לכבס בשטיפה קרה ועדינה עד 30 מעלות – ללא סחיטה כלשהי במכונת כביסה .

לטיפול כללי בבדי הריפוד של סנברלה עבור ריהוט חוץ, יש להבריש ולהסיר את הלכלוך הרופף מהבד. הכינו תמיסה של 1/4 כוס סבון עדין על כל ליטר של מים פושרים. כעת השתמשו בספוג או במברשת עם זיפים רכים והתחילו לנקות בתנועות סיבוביות. המתינו עד שהתמיסה שהכנתם תיספג בבד. לאחר מכן יש לשטוף היטב עם מים עד להסרת כל שאריות הסבון ולהניח לבדים להתייבש באוויר.

לטיפול בכתמים קשים – ניתן לנקות באמצעות אקונומיקה. לשם כך, הכינו תמיסה של 1 כוס אקונומיקה יחד עם 1/4 כוס סבון עדין לכל ליטר מים, שפכו על האזור המוכתם את התמיסה שהכנתם והמתינו להשריה כ-15 דקות. לאחר ההשריה, יש לנקות את כל שטח הפנים של האזור המוכתם באמצעות מברשת רכה ועדינה או מגבת נקייה, לאחר הסרת הכתם יש לשטוף את הבד ביסודיות בכדי להסיר את כל שאריות הסבון והניחו לבד להתייבש באוויר.

מוצרים נוספים שכדאי לראות

בחזרה לקולקציות בדי ריפוד פנים

תגיות מקושרות